Suplementy – colostrum w płynie

Colostrum jest substancją zawartą w siarze mleka krowiego jest to produkt produkowany od 16 tygodnia ciąży do trzeciego dnia po porodzie. Jest gęsty lepki płyn który nazywany jest płynnym złotem. W związku z dużą zawartością substancji odżywczych jest to produkt bardzo przydatny zarówno w kosmetologii, jakie suplementacji.

Wykorzystanie colostrum.

Z racji tego że colostrum jest wysoce odżywcze. Mimo to jest bardzo łatwo przyswajalne. Zarówno małych osób jakie u osób dorosłych, jest wykorzystywana do wzmacniania układu odpornościowego. Substancje odżywcze zawarte w kolostrum pozwalają na leczenie urazów naprawy uszkodzeń układu nerwowego oraz poprawę samopoczucia i poczucia komfortu. Pozwalają też na lepszą regenerację po ciężkich chorobach i urazach.

Siara bydlęca jest stosowana w leczeniu stanów zapalnych układu pokarmowego. Dorosłych poprawia pracę układu nerwowego polepsza nastrój oraz zwiększa dobre samopoczucie. U osób w podeszłym wieku pozwala na spowolnienie zachodzenia procesów starzenia się oraz zabijania bakterii grzybów oraz innych drobnoustrojów.

Naturalne kolostrum tylko z geneactiv.

Siara bydlęca posiada wiele substancji odżywczych, które zwalczają choroby wspierają wzrost organizmu. Jest w stanie wyleczyć infekcję i pozwolić na lepszą regenerację organizmu. Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na stronie: