Szukasz wymarzonych płytek? Salon płytek Poznań!

Wybudowanie domu czy kupno mieszkania na własność to nie lada wyzwanie. Jednak to nie koniec. Trzeba zadbać o idealne wykończenie. Należy zdecydować o kolorze ścian bądź o wzorze tapet. Koniecznością jest dobór mebli do kuchni, czy salonu. A co na podłodze? Parkiet, panele, płytki?

Najlepszym i najtrwalszym wyborem są płytki, a fantastyczne płytki ceramiczne Poznań, płytki łazienkowe Poznań czy kuchenne znaleźć można tylko w salonie płytek Poznań. Salon płytek Paste-Group został założony w 1993 roku w Poznaniu i do dzisiaj oferuje klientom szeroką gamę płytek ceramicznych, armaturę łazienkową z krajów południowej Europy czy mozaik. W całości o ofercie i samym salonie można przeczytać tutaj

Płytki kuchenne Poznań

Kuchnia jest specyficznym miejsce, do którego potrzeba płytek idealnej jakości. Paste-Group nie oferuje swoim klientom płytek z pierwszej lepszej półki. Paste posiada najlepsze płytki polskich i zagraniczncyh producentów, które świetnie będą leżeć w kuchni, łazience, przedpokoju czy salonie. Sprowadzane produkty z Hiszpanii, Włoch lub Portugalii charakteryzują się również fantastycznymi wzorami, które unowocześnią stare pomieszczenia, rozświetlą zbyt ciemne wnętrze, bądź nadadzą pomieszczeniu odpowiedniej tonacji.

Dlaczego salon płytek Poznań?

Firma Paste-Group może pochwalić się wieloma rewelacyjnymi realizacjami. Jest to najlepszy wybór płytek, gwarancja wyśmienitej powierzchni na lata oraz niewygórowane ceny, z których ucieszy się nasz portfel. Pracownicy Paste-Group pochwalić się mogą wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta i pomieszczenia. Warto skorzystać z ich usług!