Praca dla kierowcy- Dasko

Praca kierowcy międzynarodowego to niezwykle ciekawe zajęcie, wbrew obiegowej opinii. Szczególnie w dobrych firmach, taka praca jest nie dość że wyzwaniem, to jest i zajęciem, które długo się nie nudzi. Kierowca ma możliwość podróżowania po całej Europie, dowożąc towar zleceniodawcy w umówione miejsce. Obecnie wiele firm rekrutuje nowych pracowników do swoich flot. Jedną z nich jest również Dasko.

Praca kierowcy – czym się charakteryzuje odpowiedni kandydat

Aby móc z powodzeniem pracować jako kierowca międzynarodowy, kandydat powinien mieć odpowiednie uprawnienia. Kierowcy c+e (czyli mogący kierować pojazdami o masie powyżej 35 tony wraz z przyczepą) są najczęściej poszukiwani przez pracodawców. Poza prawem jazy odpowiedniej kategorii, należy również mieć odpowiednią kwalifikację zawodową i orzeczenie lekarskie o zdolności do pracy. Swoje uprawnienia należy odnawiać co pięć lat, ale dzięki temu zyskujemy zawód, który przynosi nam wiele pieniędzy i ciekawych doświadczeń.

Gdzie aplikować jako kierowca

Wiele przedsiębiorstw ciągle rekrutuje nowe osoby do swoich ciągle rozszerzających się flot. Jednym z nich jest Dasko. Jest to firma, która zajmuje się transportem mroźniczym i chłodniczym na terenie Polski oraz Europy. Pełna oferta pracy, wymagania, oraz instrukcja postępowania przy rekrutacji dostępne są na ich stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z profilem dla kandydata.