Search
Advertisement
Ankieta

Jakie meble preferujesz

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
September 2019
M T W T F S S
« Jul    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
  • Drzwi wejściowe do naszego domu.

    Najważniejsze zadanie jakie powinny pełnić drzwi to bezpieczeństwo domowników. Drzwi wejściowe najczęściej są dobierane na samym końcu wybieramy je na przykład do oprawy okien. Drzwi mają przede wszystkim reprezentować mieszkańców danego domu i przedstawiać ich w jak najlepszym świetle. Drzwi poza dobrym prezentowaniem się mają …Read More »
  • Wiadomości e-mail za pośrednictwem szybkiego internetu

    Niewielu z nas korzysta z tradycyjnej poczty. Nikt nie wysyła już tradycyjnych listów. Jest to bowiem zbyt czasochłonne. Aby otrzymać tradycyjny list, trzeba poczekać co najmniej dwa dni. Nie ma żadnego problemu gdy dotyczy to pism urzędowych, w pozostałych przypadkach zazwyczaj zależy nam na czasie. …Read More »
  • Jasna podłoga – plusy i minusy.

Utrzymanie systemów SAP- czy to niepotrzebny koszt?

Po zakupie systemów SAP przedsiębiorcy corocznie odnawiają licencję. Wielu z nich twierdzi, że są to niepotrzebnie ponoszone przez nich koszty. Okazuje się jednak, że w czasie roku wiele błędów w systemie zostaje usuniętych, a wprowadzane nowe udogodnienia są chętnie wykorzystywane przez użytkowników. Dodatkowo, kadra ma możliwość udziału w szkoleniach, które podnoszą ich znajomość systemu.

Administracja systemu SAP- komu ją zlecić?

Kolejnym ważnym zagadnieniem po zakupie i wdrożeniu systemu jest podjęcie decyzji, kto będzie zajmował się administracją systemu. Opcje są dwie. Można administrować wewnątrz swojej firmy, bądź zlecić administrację do firmy outsourcingowej. Do tych firm często należą Partnerzy SAP, którzy od lat zajmują się administrowaniem systemami.

Przy zleceniu zewnętrznym możemy zazwyczaj wybrać z dwóch opcji, podstawowej bądź, częściej wybieranej, rozszerzonej 24/7, która pozwala na kompleksowe zajęcie się ewentualnymi problemami z systemem. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w artykule: http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/a/administracja-i-utrzymanie-systemow-sap-czy-wspolpracowac-z-zewnetrznym-dostawca,13305079/

SAP Maintenace- druga linia wsparcia

Poza podstawową pomocą techniczną, istnieje również SAP Maintenance, która jest tzw. drugą linią wsparcia. W wielu przypadkach Partnerzy SAP pomagają w rozwiązaniu problemów najczęściej występujących, nie wymagających zaangażowania producentów.

Comments are closed.