Search
Advertisement
Ankieta

Jakie meble preferujesz

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
June 2019
M T W T F S S
« Dec    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • tekst22Kościół w szkielecie drewnianym.

    We wsi Zamość mieszczącej się koło Bydgoszczy ma powstać pierwszy w naszym kraju kościół kościół wzniesiony w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Kamień węgielny przeznaczony na budowę kościoła został położony w dniu 15 maja br. Zobacz zdjęcia z uroczystości .Głównym projektantem kościoła jest Paweł Wład Kowalski …Read More »
  • Mieszkanie dla młodych kto zyska.

    Program Mieszkanie dla Młodych Niesie ze soba zarówno te dobre jak i złe emocje i skrajne komentarze już zasadzie od momentu jego zapowiedzi. kilka miesięcy temu był znany jedynie zarys programu o tyle dzisiaj wiadomo już jaką grupę beneficjentów będzie wspierał zapowiedziany program.Maja to być …Read More »
  • W jaki sposób pielęgnować drzwi drewniane.

    Drewno jest materiałem z, którego najczęściej są wykonane drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne. Drzwi drewniane są najbardziej optymalnym wyborem jeśli chodzi w względ praktyczny jak również estetyczny. Drzwi drewniane wymagają jednak by dwa razy do roku nanosić na nie mleczko do konserwacji drewna wykonuje się …Read More »

Praca dla kierowcy- Dasko

Praca kierowcy międzynarodowego to niezwykle ciekawe zajęcie, wbrew obiegowej opinii. Szczególnie w dobrych firmach, taka praca jest nie dość że wyzwaniem, to jest i zajęciem, które długo się nie nudzi. Kierowca ma możliwość podróżowania po całej Europie, dowożąc towar zleceniodawcy w umówione miejsce. Obecnie wiele firm rekrutuje nowych pracowników do swoich flot. Jedną z nich jest również Dasko.

Praca kierowcy – czym się charakteryzuje odpowiedni kandydat

Aby móc z powodzeniem pracować jako kierowca międzynarodowy, kandydat powinien mieć odpowiednie uprawnienia. Kierowcy c+e (czyli mogący kierować pojazdami o masie powyżej 35 tony wraz z przyczepą) są najczęściej poszukiwani przez pracodawców. Poza prawem jazy odpowiedniej kategorii, należy również mieć odpowiednią kwalifikację zawodową i orzeczenie lekarskie o zdolności do pracy. Swoje uprawnienia należy odnawiać co pięć lat, ale dzięki temu zyskujemy zawód, który przynosi nam wiele pieniędzy i ciekawych doświadczeń.

Gdzie aplikować jako kierowca

Wiele przedsiębiorstw ciągle rekrutuje nowe osoby do swoich ciągle rozszerzających się flot. Jednym z nich jest Dasko. Jest to firma, która zajmuje się transportem mroźniczym i chłodniczym na terenie Polski oraz Europy. Pełna oferta pracy, wymagania, oraz instrukcja postępowania przy rekrutacji dostępne są na ich stronie internetowej: https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-pracy/kierowca-miedzynarodowy Zachęcamy do zapoznania się z profilem dla kandydata.

Comments are closed.