Search
Advertisement
Ankieta

Jakie meble preferujesz

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
June 2019
M T W T F S S
« Dec   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • Mieszkania w hucie

    Osoby, które dopiero rozpoczęły poszukiwanie mieszkania w Krakowie dobrym pomysłem jest zamieszkanie na terenie nowej huty jest to część Krakowa miasto zaprojektowane zostało od podstaw budowę jego rozpoczęto w 1949 roku, a samodzielne stało się 1 stycznia 1951 roku i jest jedną z dzielnic Krakowa. …Read More »
  • Wnętrzarski misz masz

    Styl eklektyczny znany jest na świecie już od około wielu, jest więc stosunkowo nowy. Czym więc zadziwia oraz zachęca do siebie dekoratorów? Jest zestawieniem tradycji i nowoczesności co bardzo lubi współczesny człowiek. Jest to połączenie wielu stylów dekoratorskich w jeden. W pomieszczeniach eklektycznych spotkać można …Read More »
  • Jak targować się w Krakowie

    Jak dowodzą wyniki osób wypowiadających się w różnych ankietach kupując mieszkanie w Krakowie warto jest się potargować, gdyż cenę nieruchomości można zbić nawet o jedną czwartą właśnie o tyle mniejsze potrafią być ceny nieruchomości od tych z ofert wystawianych przez sprzedających. Jeśli kupujemy Kraków mieszkanie …Read More »

Praca dla kierowcy- Dasko

Praca kierowcy międzynarodowego to niezwykle ciekawe zajęcie, wbrew obiegowej opinii. Szczególnie w dobrych firmach, taka praca jest nie dość że wyzwaniem, to jest i zajęciem, które długo się nie nudzi. Kierowca ma możliwość podróżowania po całej Europie, dowożąc towar zleceniodawcy w umówione miejsce. Obecnie wiele firm rekrutuje nowych pracowników do swoich flot. Jedną z nich jest również Dasko.

Praca kierowcy – czym się charakteryzuje odpowiedni kandydat

Aby móc z powodzeniem pracować jako kierowca międzynarodowy, kandydat powinien mieć odpowiednie uprawnienia. Kierowcy c+e (czyli mogący kierować pojazdami o masie powyżej 35 tony wraz z przyczepą) są najczęściej poszukiwani przez pracodawców. Poza prawem jazy odpowiedniej kategorii, należy również mieć odpowiednią kwalifikację zawodową i orzeczenie lekarskie o zdolności do pracy. Swoje uprawnienia należy odnawiać co pięć lat, ale dzięki temu zyskujemy zawód, który przynosi nam wiele pieniędzy i ciekawych doświadczeń.

Gdzie aplikować jako kierowca

Wiele przedsiębiorstw ciągle rekrutuje nowe osoby do swoich ciągle rozszerzających się flot. Jednym z nich jest Dasko. Jest to firma, która zajmuje się transportem mroźniczym i chłodniczym na terenie Polski oraz Europy. Pełna oferta pracy, wymagania, oraz instrukcja postępowania przy rekrutacji dostępne są na ich stronie internetowej: https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-pracy/kierowca-miedzynarodowy Zachęcamy do zapoznania się z profilem dla kandydata.

Comments are closed.