Search
Advertisement
Ankieta

Jakie meble preferujesz

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
June 2016
M T W T F S S
« Oct   Oct »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
  • Kryzys gospodarczy przegrał.

    Pomimo odroczenia przez trybunał większości postanowień wyroku o 12 miesięcy, od środy straciły moc przepisy nakładające grzywny za utrudnianie wykupu. Prezesi spółdzielni byli niechętni uwłaszczeniowym prawom lokatorów są bezkarni. ()Na przepisach, które zostały zakwestionowane może ucierpieć budżet państwa.Przezesi juz teraz powiedzieli, że wystapia o odszkodowania …Read More »
  • Mała łazienka to nie problem – jak ją urządzić?

    Łazienka to w wielu mieszkaniach jedno z najmniejszych pomieszczeń. Takie wnętrza niektórym sprawiają trudności podczas ich urządzania, dlatego warto wiedzieć, jakie rozwiązania sprawdzają się w nich najlepiej. Co zrobić, aby projekt łazienki o niewielkich rozmiarach zapewniał funkcjonalność i estetykę?Read More »
  • zalety domów murowanych

    Trwała konstrukcja, która jest odporna na złe użytkowanie (na przykład cieknące instalacje, nie naprawiona rynna); ogniotrwałość ze względu na niepalność podstawowych materiałów konstrukcyjnych (oprócz dachów drewnianych); nie należy z tego wyprowadzać wniosku, że domy drewniane są łatwopalne; jeśli chodzi o bezpieczeństwo (zagrożenie pożarem), to odporność …Read More »

Naprawa usterek hydraulicznych w Gliwicach

hydraulicznych w GliwicachKażdemu z nas może przydarzyć się przykra niespodzianka, polegająca na awarii hydraulicznej. Czasem jest to sprawa niemal przyziemna, jak pęknięty wąż od pralki automatycznej czy cieknący kran, a czasami problem jest bardzo poważny, jak na przykład nasiąkające wodą ściany budynku lub fundamenty. W każdym przypadku wiąże się to z zagrożeniem zalania mieszkania lub domu i powinniśmy szybko reagować na pojawienie się wody w niepożądanym miejscu.

Aby pozbyć się usterki wezwijmy fachową pomoc. Jeśli mieszkamy w dużym mieście, nie będzie z tym problemu. Otwórzmy książkę telefoniczną lub wejdźmy do Internetu i poszukajmy pod hasłem hydrualik Gliwice, jak większość dużych miast na Śląsku, dysponuje bardzo dużą ilością wykwalifikowanych osób, które szybko i sprawnie pomogą usunąć usterkę. Jeśli przeciek nie jest duży i mamy czas, sprawdźmy dokładnie oferty, aby nie przepłacić.

Czasem problem jest poważniejszy. Nagła awaria w środku nocy lub w święta nie pozostawia przed nami wyboru. Mieszkanie szybko wypełnia się wodą, a najbliższy termin kiedy ktoś może przyjechać wypada za kilka godzin lub dni. Wtedy nie możemy czekać, musimy wezwać pogotowie. Pogotowie hydrauliczne w Gliwicach (http://www.hydropomoc.pl) pracuje całą dobę w każdy dzień tygodnia, jak również w święta. Po przyjęciu wezwania na miejsce natychmiast wysyłana jest brygada wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko usuną usterkę lub odetną dopływ wody do czasu naprawy. Numer telefonu na pogotowie hydrauliczne zawsze warto mieć na liście kontaktów w telefonie, aby nie zostać zaskoczonym w krytycznej sytuacji.

Comments are closed.