Search
Advertisement
Ankieta

Jakie meble preferujesz

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
May 2013
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • zalety domów murowanych

    Trwała konstrukcja, która jest odporna na złe użytkowanie (na przykład cieknące instalacje, nie naprawiona rynna); ogniotrwałość ze względu na niepalność podstawowych materiałów konstrukcyjnych (oprócz dachów drewnianych); nie należy z tego wyprowadzać wniosku, że domy drewniane są łatwopalne; jeśli chodzi o bezpieczeństwo (zagrożenie pożarem), to odporność …Read More »
  • Zakup działki budowlanej.

    Kiedy zamierzamy zakupic działke budowlana musimy spełnić wówczas cały szereg formalności.Po wybraniu lokalizacji warto jest zadbać o teren ,na którym chcemy się budować na, którym jesteśmy zainteresowani został przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną czy też należy to do kategorii gruntów rolnych.Warto wyposazyc się w wiedzę, że …Read More »
  • Wiadomości e-mail za pośrednictwem szybkiego internetu

    Niewielu z nas korzysta z tradycyjnej poczty. Nikt nie wysyła już tradycyjnych listów. Jest to bowiem zbyt czasochłonne. Aby otrzymać tradycyjny list, trzeba poczekać co najmniej dwa dni. Nie ma żadnego problemu gdy dotyczy to pism urzędowych, w pozostałych przypadkach zazwyczaj zależy nam na czasie. …Read More »

problemy ze światowym kryzysem

człowiek jest istota, która chce posiadać jakieś swoje własne miejsce na świecie. Młodzi ludzie chcąc się usamodzielnić są stawiani przed bardzo trudną sytuacją. Dzieje się tak dlatego, że nie mogą oni liczyć na zakup własnego gniazdka. nie licząc oczywiście ich oszczędności czy pomocy rodziców. Zakup mieszkania jest niewątpliwie bardzo trudnym zadaniem. Biura nieruchomości typu kryswal.pl narzekają na bardzo małą liczbę klientów.Dzieje sie tak dlatego, że ludzi dziś nie stać na zakup mieszkania. światowy kryzys powoduje, że nie tylko gospodarka w Polsce, znacznie przyhamowała, znalezienie pracy również staje się trudniejsze. Pracodawcy nawet nie chcą słyszeć o zatrudnianiu młodych osób, ponieważ wydają im się dodatkowym, zbędnym wydatkiem. Banki równiez niechętnie udzielają kredytów. trzeba sobie na wstępie powiedzieć jak doszło na świecie do kryzysu finansowego. Wina leży przede wszystkim po stronie banków, które nie sprawdzały możliwości kredytobiorców, niemogących spłacać zaciągnięte pożyczki. w taki sposób zaczęły upadać największe banki światowe przyczyniając się do powstania światowego kryzysu. Problem polega przede wszystkim na tym, że mieszkania znacznie potaniały i stały się prawdziwą inwestycją, ponieważ za kilkanaście lat będzie można sprzedać je za znacznie więcej pieniędzy, ludzi nie stać na ich zakup. ?Uzyskanie kredytu również stało się dziś mało realne. dlatego, że banki chcą doprowadzić do tego ponownie, a więc wyostrzyły one wymagania przyznawania kredytów. W taki sposób zakup mieszkania stał się dla wielu osób wręcz niemożliwy..

Comments are closed.